Widokowa 16
43-370 Szczyrk
"ELIS" Elżbieta Mrowiec
NIP: 5532134726

Nasze Wille

Willa Widok

Willa Widok jest bardziej rodzinna i kameralna niż Willa Relax. Pensjonat dysponuje czterema luksusowymi dwupokojowymi apartamentami urządzonymi w rustykalnym stylu. Apartamenty posiadają kompleksowe wyposażenie hotelowe i kuchenne. Goście nie tylko mogą w nich wygodnie mieszkać, ale również przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

Wyposażenie
W pokojach możecie Państwo oglądać telewizje i korzystać z sieci internetowej. Dodatkowo w pensjonacie macie do dyspozycji kącik kominkowy z cudownym widokiem na góry, saunę oraz narciarnie.

Dla gości Willi Widok dostępne jest także duże jacuzzi (odpłatnie), rekreacji (odpłatnie), piwniczka biesiadna, a także pokój zabaw dla dzieci, znajdujący się w Willi Relax, która jest oddalona od Willi Widok o 30m.

Zapraszamy wszystkich z Państwa do odwiedzenia naszego pensjonatu w Szczyrku, jesteśmy przekonani, że w naszych górskich domkach poczujecie niepowtarzalny klimat Beskidów. Chcielibyśmy równocześnie uprzedzić, że wielu z naszych gości bez pamięci zakochuje się w pięknie tych gór i nie wyobraża sobie lepszego miejsca na wczasy niż apartamenty naszego pensjonatu w Szczyrku.

Internet
Willa Widok zapewnia bezpłatny internet Wi-Fi oraz przewodowy.

Willa Relax

Willa Relax to większy z naszych pensjonatów. Willa składa się z 4 luksusowych apartamentów przeznaczonych optymalnie dla trzech (ewentualnie dla czterech) osób, oraz jednego apartamentu dwuosobowego, znajduje się w Szczyrku w odległości około kilometra od wyciągów narciarskich.

Wyposażenie

Każdy z apartamentów posiada aneks kuchenny wraz z kuchenką i lodówką oraz łazienkę. W pokojach można oglądać telewizję satelitarną i posiadają dostęp do sieci internetowej. Goście mogą również korzystać z dużego jacuzzi, sauny parowej i łaźni (korzystanie odpłatne), rekreacji (odpłatna), pokoju zabaw dla dzieci, piwniczki biesiadnej oraz narciarni.

Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji ogrodzone miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci i grillowisko.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Szczyrku, malowniczej miejscowości w Beskidzie Śląskim oraz do skorzystania z naszej oferty apartamentów i domków narciarskich. Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym ośrodku jest idealną receptą na udane wczasy.
Internet
W obrębie pensjonatu Willa Relax, mogą Państwo korzystać bezpłatnie z szybkiej, bezprzewodowej lub przewodowej sieci.

Galeria

davdavdavdavdavdavdavdavdavdavdavdavdavdavdav02edav7-szczyrk-willa-widok2-szczyrk-willa-widok1-szczyrk-willa-widoksauna001laz002ch01kom02

 

Zapytaj o dostępność:

Wybierz Willę:

Podaj datę przyjazdu i odjazdu:

Podaj liczbę osób:

Podaj kontakt do siebie:

@

Dlaczego warto wybrać nasze Wille?

Unikalny klimat Szczyrku

Wszystkie pokoje zaaranżowane zostały w pięknym rustykalnym stylu.

Idealne położenie

Nasze Wille znajdują się w pobliżu kolejki Skrzyczne oraz kompleksu narciarskiego Czyma – Solisko.

Otwarte przez cały rok

Nasze Wille funkcjonują przez cały rok. Możecie odwiedzić nas nie tylko w zimę ale również w porze letniej.

Skontaktuj się z nami

Family Relaks

ul. Widokowa 16

43-370 Szczyrk

+48 695 395 091

biuro@willawidok.pl