• biuro@willawidok.pl
  • +48 695 395 091

Informacja o funkcjonowaniu ośrodka Family Relax w Szczyrku

1. Firma dysponuje dwoma budynkami, w których znajduje się łącznie 9 samodzielnych apartamentów - pokój dzienny, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka. Wynajmujący otrzymuje pościel, ręczniki, wyposażenie kuchenne. Każdy z pensjonatów posiada własny parking. Sposób parkowania należy uzgodnić z obsługą. Parkingi są bezpłatne.

2. W ośrodku nie funkcjonuje recepcja typu hotelowego. Dlatego też przyjazdy gości planowane po godz. 22:00 prosimy indywidualnie uzgadniać z obsługą pensjonatów.

3. Kontakt z gospodarzami jest możliwy w godzinach dopołudniowych oraz całodobowo telefonicznie pod numerem 695 395 091.

4. Z chwilą przekazania klucza wynajmujący staje się dysponentem apartamentu i ponosi za niego odpowiedzialność. Powstałe usterki prosimy niezwłocznie zgłaszać obsłudze ośrodka.

5. Wyposażenie apartamentu w środki czystości wynajmujący zabezpiecza we własnym zakresie.

6. Prosimy, aby w pokoju zabaw jak i w zewnętrznym ogródku dzieci przebywały pod opieką rodziców. W czasie pracy SPA osoby do lat 16 nie mogą samodzielnie przebywać w tym pomieszczeniu.

7. Cisza nocna obowiązuje w ośrodku od 22:00 do 7:00.

8. W pensjonatach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

9. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do pensjonatów, zwłaszcza w godzinach wieczornych – dla bezpieczeństwa wszystkich gości.

10. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 i trwa do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu jest możliwe za uzgodnioną opłatą z obsługą.