• biuro@willawidok.pl
  • +48 695 395 091

Willa Widok

Willa Widok jest bardziej rodzinna i kameralna niż Willa Relax. Dysponuje czterema luksusowymi dwupokojowymi apartamentami. Apartamenty posiadają kompleksowe wyposażenie hotelowe i kuchenne. Goście nie tylko mogą w nich wygodnie mieszkać, ale również przygotowywać posiłki we własnym zakresie.

W pokojach możecie Państwo oglądać telewizje i korzystać z internetu. Dodatkowo w willi macie do dyspozycji kącik kominkowy z cudownym widokiem na góry, saunę oraz narciarnie.

Dla gości Willi Widok dostępne jest także duże jacuzzi (odpłatnie), miejsce rekreacji (odpłatnie), piwniczka biesiadna, a także pokój zabaw dla dzieci, znajdujący się w Willi Relax, która jest oddalona od Willi Widok o 30m.

Zapraszamy wszystkich z Państwa do odwiedzenia naszego pensjonatu w Szczyrku, jesteśmy przekonani, że w naszych górskich domkach poczujecie niepowtarzalny klimat Beskidów. Chcielibyśmy równocześnie uprzedzić, że wielu z naszych gości bez pamięci zakochuje się w pięknie tych gór i nie wyobraża sobie lepszego miejsca na wczasy niż apartamenty naszych willi w Szczyrku.